HD videa > Aquarama

English

Aquarama logo

Navštivte aspoň pohledem ze vzduchu akvapark Aquarama v půvabném městečku Benicássim nacházejícím se na pobřeží Středozemního moře asi 13 km severně od Castellónu de la Plana na severu valencijské oblasti Španělska. Tento akvapark o úhrnné výměře více než 45,000 m2 byl plně navržen pro zábavu dospělých i dětí. Právě letos slaví 25. výročí své existence. Aquarama nabízí velké množství atrakcí, které umožní všem návštěvníkům prožít nezapomenutelný den. Zvláště Tropical Wave Swimming Pool s umělými až metr vysokými vlnami, množství rozličných tobogánů a skluzavek jako například adrenalinová Big Slide - nejvyšší skluzavka v Evropě, více než 50 metrů vysoká vystřelovací věž zvaná Space Shot, na níž může každý zažít několik sekund intenzivního přetížení následovaných beztížným stavem volného pádu, to vše dává šanci uspokojit hlad po extrémních zážitcích velkých i malých.

Aquarama Benicássim

Vodní park Aquarama je vhodnou atrakcí pro celou rodinu a dává příležitost užít si skvělý den všem generacím - počínaje Sloním ostrovem pro nejmenší až po relaxaní zóny Los Lagos s vodopády, vířivkami a hydroterapií pro jejich doprovod...

To vše samozřejmě s maximální bezpečností zajišťovanou početným týmem plavčíků a pomocného personálu.

Pro skupiny nad 20 osob nabízí Aquarama významné slevy. Bez stínu pochybnosti, zábavní park Aquarama je tou nejlepší nabídkou užití spousty zábavy a aktivního odpočinku v parném letním dni. Právě proto je  Aquarama vyhledávaným cílem již po mnoho let.

Až se dostatečně vyřádíte v Aquaramě, nezapomeňte na večerní procházku Benicássimem. Hlavní ekonomický příjem tohoto městečka s 19,000 obyvateli pochází z turistiky. Město proslulo zejména šesti kilometry skvělých písečných pláží řadících se k nejlepším v Evropě. Okolní krajina s rudě zbarvenými kopci zdvihajícími se strmě vzhůru jen kousek od pobřeží patří k nejhezčím výhledům v regionu.

V okolí naleznete příležitosti pro skvělé procházky, cyklistiku i horské výstupy milovníků přírody do pohoří Dessierto de Las Palmas (Poušť palem) se středověkým karmelitánským kláštěrem vysoko v horách.
Benicassim je také znám populárním festivalem Festival Internacional de Benicássim - FIB - pravidelně konaným v červenci.

Klip FPV HD Aquarama Benicássim byl na serveru YouTube publikován 2.prosince 2011. Jedná se o sestřih jediného takřka 40-minutového letu z rána 7.července 2011.

Model byl vypuštěn a řízen z blízkého olivového háje, přistání se zcela vyčerpanými akumulátory proběhlo takřka havarijně v hustém trní těsně za plotem akvaparku.

Pro bezpečnost všech návštěvníků akvaparku byl let uskutečněn mimo jeho otevírací dobu.

Pokud se vám nezobrazilo okno prohlížeče videa, na vašem počítači není správně nainstalována aplikace FlashPlayer. Použijte přímý link na server YouTube.

Místo pořízení klipu

 

YzcwNzM2N